• Zákaznícka linka (09:00 - 17:00): 0948 948 135
  • netpro@netpro.sk

Networking

Správa a budovanie sietí

Do portfólia našej spoločnosti patrí tiež budovanie počítačových sietí na kľúč podľa Vašich požiadaviek. Zabezpečujeme tiež analýzu Vašich potrieb a kompletný návrh a realizáciu sieťovej infraštruktúry z ohľadom na budúce nároky. Sieť staviame na báze najmodernejších dostupných technólogií, ktoré korešpondujú s dnešným trendom vysokých prenosových kapacít, nízkych latencií a vysokej dostupnosti a spoľahlivosti. Kombináciou týchto technológií riešime pre Vás požiadavky alebo obmedzenia dostupnosti, či už sa jedná o vybudovanie radiového spojenia na prepojenie vašich prevádzok alebo dokonca v krátkom čase vybudovanie siete na báze optických vlákien. K dispozícií je možnosť spájania optických vlákien zváraním a zabezpečenie kvality certifikačným meracím zariadením, ktoré sú pre Vás kedykoľvek k dispozicií aj s našim kvalifikovaným pracovníkom. Takisto poskytujeme služby pre modernizáciu a optimalizáciu existujúcich počítačových sietí.

Nelámte si hlavu s Vašou sieťou a využite naše dlhoročné skúsenosti v tomto odbore a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

Prenájom dátových okruhov

Má Vaša firma viacero pobočiek v regiónoch Žiar nad Hronom, Kremnica, Hliník nad Hronom a potrebujete zabezpečiť sieťové prepojenie týchto pobočiek, no výstavba takto rozsiahlej siete je pre Vás zbytočne nákladná a nerentabilná? Máme pre Vás jedinečné riešenie! Prenajmite si u nás pevný dátový okruh alebo okruhy a zo dňa na deň budete mať k dispozícií Vašu virtuálnu sieť o rozlohe okresu Žiar nad Hronom! Neváhajte a využite kapacitu našich rádiových spojov a robustnej optickej siete s dostupnosťou kdekoľvek v meste Žiar nad Hronom! Po analýze vašich potrieb Vám navrhneme riešenie šité na mieru! Žiadne zbytočné investície a poplatky za niečo čo nepotrebujete alebo nevyužívate. Šetrite financie a využite našu ponuku a nasledujte iné významné spoločnosti z nášho kraja ktoré zverili transport svojich dát nám!

Skúsenosti v budovaní sietí

V minulosti boli počítače výsadou veľkých firiem, no doba „kráča míľovými krokmi“. Už aj malé a stredné firmy disponujú desiatkami počítačov. Aby mali tieto jednotlivé stanice význam musia byť prepojené do spoločnej siete kde zdieľajú spoločné prostriedky, ako napríklad sieťové tlačiarne a mnoho iných služieb a aplikacií topológie klient-server. A tu prichádzajú základné problémy:

požiadavky na počítačovú sieť rastú exponenciálne s pribúdajúcim počtom počítačov. Už aj vo vašej firme ste začali pociťovať ,že vaša sieť „melie z posledného“? Krátkodobo alebo dlhodobo Vám vypadávajú až zlyhávajú sieťové služby? Internetové pripojenie sa „vlečie“ z dôvodu preťažovania firemnej linky?

S našimi odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v správe rozsiahlych počítačových sietí určite nájdeme riešenie. To čo by ste museli pracne študovať s neistým výsledkom, máme už máme dávno zvládnuté! Tým sa ušetrí Váš čas a tiež náklady. To dosiahnete jednoducho zverením správy vašich aktívnych sieťových prvkov nám.

Ponúkame návrh riešení na báze virtuálnych L2 sietí ,návrh a realizácia riešenia bezpečnosti vašej počítačovej siete (firewall), riadenie šírky pásma pre jednotlivé stanice pre prevenciu pred preťažením Vašeho firemného internetového pripojenia a tým k prevencií zlyhania doležitých služieb (shaping/agregácia) blokovanie sieťovej prevádzky špecifických protokolov a obmedzenie dostupnosti rôznych webových služieb ktoré nie su nevyhnutné pre plnenie pracovných úloh vašich zamestnancov.

Lokálna firma

Sme k Vám bližšie a tým Vám vieme ušiť ponuku na mieru. Podporujeme aktivity v našom regióne – športové, kultúrne a iné.

Rýchly servis

Keď nás potrebujete sme na dosah a snažíme sa v rámci možností čo najrýchlejšie reagovať a vyriešiť prípadné problémy.

Žiadne skryté poplatky

Mesačný poplatok je paušálny a nemení sa. Neblokujeme porty ani P2P. Pripojenie je dátovo a časovo neobmedzené.